niedziela, 15 styczeń 2023 12:26

PIESEK WOLNY.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

WITAM Nasza Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych należąca ; Związek Kynologiczny w Polsce, ZKwP ,oferuje do sprzedaży z miotu ,A ,pieska czarno podpalany ,bardzo dobra psychika ,mocny grubej kości ,oraz polecamy również suczkę wilczastą mocna głowa ,dobrze
zapowiadająca się suczka wystawowo. Wszystkim naszym klientom pomagamy w wychowaniu i socjalizowaniu w dalszym życiu piesków .
O-Rambo vom Waldfurter-Wald pies czarno podpalany duży mocny samiec o bardzo ładnej głowie pięknie wykolorowany ,na wystawach zawsze na czołowych miejscach z oceną doskonałą .
M-Carmel Sfora Zołzy, suka wilczasta duża mocna pięknie wykolorowana dużo rudości ,suka posiada silny i mocny charakter, jest perfekcyjnie wyszkolona jak na eksteriera , na wystawach zawsze doskonała i na czołowych miejscach ,oboje rodzice są woni od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych.
Szczeniaki są po przeglądzie miotu są; zaszczepione ,odrobaczone ,zaczipowane, szczeniaki miały robione badanie USG / brak zmian patologicznych w nerkach i wątrobie ,osłuchano również serduszka są prawidłowe .

Czytany 620 razy